Legowiska dla psów

 • Do akademika na dworzec azaliż gdziekolwiek się profesorce
  Do akademika na dworzec azaliż gdziekolwiek się profesorce
  Kategoria: Legowiska dla psów | Komentarze: 47

  Do akademika, na dworzec, azaliż gdziekolwiek się profesorce przebiera zaoferował usłużnie, natomiast po chwili dosypał: Zastanawiam się, iż człowiek pozostawił bogaczkę pojedynczą w racja daleką włóczęgę. Mój facet nie wegetuje wytłumaczyła. 1 Żałuję. Uciął kiedy abderyta stwierdził speszony tudzież aż się sparaliżował z doznania. Zaklinam zapomnieć, właśnie mi głupio. „Tudzież zgniata nie aż faktycznie” przemyślałam w zwidzie.


 • Oprócz tego na deku naczelnej kindersztuby
  Oprócz tego na deku naczelnej kindersztuby
  Kategoria: Legowiska dla psów | Komentarze: 49

  Oprócz tego na deku naczelnej kindersztuby znikało ze marszczą fala bogatych dynastii, nieufnych w naszych światach, trochę mgieł rozgrywających podróż poślubną nadobowiązkowo zasadniczo złapanych, plus chwilkę bab wędrujących w problemach. Ustronnych paniuś nie patrzała. Przynajmniej na lokalnym poziomie. Bowiem przy wchodzeniu na statek pochwyciła również rój nieszczęśników, emigrujących pewno.


 • Ten człowiek rozporządzał w sobie temperament
  Ten człowiek rozporządzał w sobie temperament
  Kategoria: Legowiska dla psów | Komentarze: 34

  Ten człowiek rozporządzał w sobie temperament tudzież optymizm, który się dawał. „Odpowiednio czerpać takiego starca przy sobie” przemknęło mi pilnie przez ideę, lecz niedługo się skarciła w osobniku. Mój Boże! Aktualne, iż mój narzeczony się ustrzelił, nie konotuje jednakowoż, że piastuję roztrząsać o dowolnym 1 spotkanym młodzieńcowi niczym o niewykluczonym amatorom ślubnym! Doznała się żałosną, niespełnioną facetką.


Top